Dřevěné masivní stoly:Jídelní, Psací ,Konferenční: Český masivní nábytek. - Stylový dřevěný nábytek z masivu- Pavel Šindelář

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dřevěné masivní stoly:Jídelní, Psací ,Konferenční: Český masivní nábytek.

Uvedené ceny jsou v povrchové úpravě vosk.
Pokud zvolíte povrchovou úpravu provence cena se automaticky přepočítá a navýší se o 30%.
Pokud zvolíte bez povrchové úpravy cena se automaticky přepočítá a sníží se o 5%.
6 990 Kč Přidat
8 190 Kč Přidat
9 290 Kč Přidat
8 790 Kč Přidat
7 890 Kč Přidat
9 190 Kč Přidat
10 190 Kč Přidat
10 190 Kč Přidat
8 290 Kč Přidat
8 890 Kč Přidat
9 890 Kč Přidat
3 990 Kč Přidat
8 190 Kč Přidat
13 590 Kč Přidat
12 390 Kč Přidat
5 790 Kč Přidat
7 490 Kč Přidat
21 290 Kč Přidat
Dřevěné stoly z masivu jsou dostatečně tuhé konstrukce,aby vydržely i zatěžovaný provoz restaurací a penzionů.Stoly jsou velmi lehké, snadno se s nimi manipuluje ,což ocení zejména personál podniků,kde se připravují tabule.
Klasické jídelní stoly dodáváme v demontu,deska a nohy zvlášť.Pevného spojení stolu a nohy docílíme dotažením jednoho šroubu stolového kování.
Jídelní stoly pevné vyrábíme v rozměrech 120-150-180 x 80cm,ale na přání Vám vyrobíme přesně takový stůl, jaký potřebujete.Do tohoto stolu Vám můžeme zabudovat zásuvku.
Jídelní stoly rozkládací vyrábíme ve stejných rozměrech jako stoly pevné.Jednoduchým roztažením desek stolu a vložením rozkladu, stůl prodloužíte o 40cm..
Kulaté stoly na čtyřech nohách jsou jak pevné,tak i rozkládací.V tomto případě se rozkládací stůl prodlouží o 30cm.Standardní průměr tohoto stolu je 110cm.
Kulaté jídelní stoly na soustružené centrální noze o průměru horní desky 90 a 120cm jsou vhodné zejména do větších interiérů.Tyto stoly nelze udělat rozkládací.
Psací stoly vyrábíme ve dvou velikostech a to Junior,hodící se zejména pro děti,nebo do menšího prostoru a stoly oboustranné se zásuvkovou a dvířkovou skříňkou.Skříňky u oboustranného stolu lze navzájem libovolně kombinovat.Vysouvací pult na klávesnici,otvory pro kabeláž nebo úpravu pro počítač uděláme na přání.
Konferenční stolky s úložným prostorem se dodávají ve smontovaném stavu.
Všechny desky stolů s voskovanou povrchovou úpravou lze při mechanickém poškození snadno přebrousit .Molitanovou houbičkou a voskem,který Vám dodáme povrch snadno obnovíte.Na Vaše přání můžeme opatřit desky stolů speciálním zátěžovým lakem,který je určen pro extrémně namáhané plochy.
Mokastolek o průměru 55cm vyrábíme především do hotelových pokojů,ale hodí se do každého interiéru.
TV+PC skříň je praktickou ukázkou,jak do stylového interiéru zakomponovat pracoviště pro práci s počítačem,včetně dokumentace,tiskárny a vysouvací klávesnice, aniž by po skončení práce narušovaly vzhled stylového interiéru.Po skončení práce na počítači stačí vytáhnout dveře z boků skříně a zavřít.Tím je uklizeno,místo nepořádku okolo počítače stojí krásná stylová skříň a může přijít návštěva.
Do skříně lze vložit televizi nebo jinou elektroniku,která se například do chalupářského prostředí nehodí.
Dveře skříně ničemu nepřekáží ,po otevření se zastrčí do boků skříně a Vy můžete v klidu sledovat televizi.

 
© 2009-2019 Pavel Šindelář. Všechna práva vyhrazena. Používání, kopírování a rozmnožování fotografií je povoleno POUZE s písemným souhlasem jejich autora.

Zpětné odkazy:     Dům nábytku Rokycany.     Penzion Arabela.      Autochip-chiptuning      Nábytkové kování.      .

Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky