Reference: Český masivní nábytek. - Stylový dřevěný nábytek z masivu- Pavel Šindelář

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Reference: Český masivní nábytek.

REFERENCE
„ÚTULNÝ NÁBYTEK A KACHNA K TOMU,GLAZARŮ VAŠÍČEK UŽ NECHCE Z DOMU“                     „PEVNÉ LOŽE,JAZYK MASTNÝ,ACH MŮJ BOŽE,TO JSEM ŠŤASTNÝ.“

Český dřevěný nábytek
Český dřevěný nábytek
Český dřevěný nábytek
Český dřevěný nábytek
Ing. Martin Konečný
konecny@kalksandstein.cz
Dobrý den,
po delší době posíláme několik fotografií z hotového interiéru s Vaším nábytkem. Děkujeme, určitě v budoucnosti zase využijeme Vašich služeb.    S pozdravem  M.KonečnýIng. Petr Tylínek
petr.tylinek@seznam.cz

Vážený pane Šindeláři, právě jsem od vás obdržel další objednaný nábytek z masívního dřeva a jsem znovu nadšen nádherným řemeslným zpracováním.
Stavebnicový systém, přehledný katalog, sesazení jednotlivých dílů, rezervy pro volnost šuplíků, úžasné povrchy atd.
Klobouk dolů před tím, jak zachováváte kvalitní řemeslo! Všechny vás zdravím a přeji samé nadšené zákazníky.               Ing. Petr Tylínek.
Lenka Mazáková
Mazakova.Lenka@email.cz

Dobrý den Šindelářovi,
v příloze zasílám, jak jsem slíbila, fotky našich skříní, které jste nám vyrobili. Bohužel se mi je nepovedlo nafotit jako celek,protože jsou tak veliké, že se mi do fotoaparátu nevešly.
Mají ohromný úspěch a jejich provedení je perfektní a montáž velice jednoduchá.
Mnohokrát děkujeme, jsme velice spokojeni.
Mazákovi

Eva Čížková   eva-cizkova@centrum.cz

Dobrý den pane Šindelář, před více jak 8 roky jsem si od Vaší firmy koupila nábytek včetně kuchyňské linky a jsem stále velmi spokojená a kde mohu, tam Vás doporučuji.
A teď k mé prosbě .... potřebovala bych 90 cm kuchyňské desky, která byla součástí  kuchyňské linky a síla 2,7 cm.
Děkuji a přikládám i foto kuchyně .
Váš nábytek je opravdu nádherný a nás, kteří milujeme dobu našich babiček neskutečně těší, že je tady někdo , kdo ctí práci našich předků, a kdo je schopen tvořit stejně jako oni... falcováním, klihem, pokud možno bez hřebíčků, šroubečků a složitých pantů, které stejně nic nevydrží, ale hlavně z poctivého materiálu.... :-)
Desku bych poprosila samozřejmě olepit páskou z obou stran a pokud by to bylo možné, šlo by si ji vyzvednout na Vaší vzorkové prodejně v Praze?
Děkuji. Přeji spoustu spokojených zákazníků a Vám všem krásné, šťastné a v klidu prožité svátky :-)

Eva Čížková

Andrea a Libor Kolomazníkovi.
andreakm@seznam.cz

Vážený pane Šindeláři,

děkujeme za zhotovení nádherného nábytku do naší ložnice. Nyní je z ní určitě nejkrásnější místnost v našem domě. Měli jsme obavy, zda se nám podaří zabudovat vestavěné skříně bez pomoci stolařů, ale vše bylo tak dokonale označené a popsané, že jsme to nakonec zvládli úplně snadno. A hlavně všechny části k sobě zcela přesně pasovaly. Prostě krásná, precizní práce. A když k tomu všemu přidám příjemné jednání s Vámi i s Vaší paní,výsledek je naprosto dokonalý.
Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám všem všechno dobré. Jsme absolutně spokojeni !!!
S pozdravem Andrea a Libor Kolomazníkovi                                                                                                                                          

                   
Václav Fišer Mělník
fisermira@hotmail.com

Zdravím Vás pane Šindelář.
Někdo své sliby plní, někdo neplní. Já je plním pozdě, ale přece. Posílám Vám slíbené foto zkompletované kuchyně na Mělníce od Vaší firmy. Kuchyně slouží k plné spokojenosti, děkuji a s přáním hezkého dne Fišer Václav Mělník
 
Rodina Langhammer Veronika a Gwen.
LanghammerVeronika@seznam.cz

"Zdravíme pane Šindeláři,
děkujeme mockrát za kuchyňskou linku + stůl a židle ktere jste nám vyrobil a zároveň děkujeme vašemu týmu - jste všichni úzasní ať se vám daří a hodně úspěchů přejeme.
Budeme moc rádi, když toto zveřejníte na vašich stránkách.
S pozdravem rodina Langhammer Veronika a Gwen!


Šárka Müllerová a Mialn Holec

Dobrý den,

chtěli bychom tímto ještě jednou poděkovat za zhotovení nábytku do předsíně. Konečně je vše zabudováno a naše spokojenost je nade vše. Každý, kdo k nám dorazí, obdivuje Váš nábytek již od předsíně. Nábytek v celém přízemí našeho domečku tak spolu velmi ladí a dělá útulné prostředí. Moc děkujeme a pozdravujeme všechny ve firmě. Amatérské foto přikládám.
Iva Cihlářová scastoralova@seznam.cz

Dobrý den, pane Šindelář,

děkuji za precizní zhotovení knihoven, které nevnímám jako nábytek, ale spíš jako umělecké dílo. Krásná a poctivá práce, krásný výsledek. Současně bych chtěla ještě přiobjednat desku ( 1 ks na stolek) ve stejném provedení i rozměru jako je vrchní část knihovny
( smrk - vosk - š.69 cm, h.40 cm).
Děkuji.
S pozdravem a přáním příjemného večera
Magda Jogheeová:
magda.jogheeova@gmail.com

Ještě jednou dobrý den,
Děkuji. A těším se. Mám tak ráda Vaše výrobky, že reference o nich vstoupila i do jednoho fejetonu. Kniha vyjde za týden. Tak Vám ji nechám v prodejně. Za všechnu radost z Vašeho nábytku.
Moc zdravím. Magda Jogheeová


Jana Bošinová jbosinova@gmail.com

Dobrý den, posílám fotky zabydlené kredence, je úžasná, krásně voňavá a navíc i velmi praktická. Dekuji za nádherný kus nábytku, který dělá radost nejen naší rodině, ale obdivují ho i všechny návštevy. Jsem moc ráda, že jsem na internetu objevila vaši firmu, kde se snoubí profesionalita, velmi lidský přístup a krásno.

   
Marie Kotlíková Strakonice

Vážený pane Šindeláři,
jelikož stále trvá naše velká spokojenost s Vámi již dříve dodaným nábytkem dovoluji si u Vás objednat následující:
- 2 ks postele katalogové číslo 168 v atypickém rozměru pro matraci 180x80 cm a o maximální výšce "čela" 80 cm v povrchové úpravě "Buk" - 2 ks botník katalogové č. 55 také v povrchové úpravě "Buk"
Roman Saktor Rakovník.

Dobrý den.
Tak právě tu žasnu nad kuchyní co mě dneska dovezli.
Chtel jsem vám poděkovat za spolupraci a poprosit Vás zda by jste vyřidila ve výrobě mé poděkování za práci kterou zamestnanci předvedli.
Jsem velice spokojen a přeji jen samé spokojene zákazníky a firmě ať se v teto těžké době daří.
Mnoho úspěchů
Roman Saktor
Rakovník-Požáry
Milada Pišingerová
pisingerova@seznam.cz

Dobrý den,

děkuji dodatečně za špajzku, moc pěkný výrobek a moc si vážím vaší vstřícnosti i spolehlivosti.
Ať se vám jenom daří, s přáním pěkného dne,
Pišingerová.
Eva Vídeňská :
Eva.Videnska@seznam.cz

Dobrý den pane Šindeláři,
konečně jsem se odhodlala a posílám pár fotek kuchyňské linky, kterou jste nám vyrobil minulý rok na podzim, sklízí veliký úspěch a obdiv ze stran přátel. Trochu jsem se potrápila s barvením, ale jsem spokojená.
Držím Vám palce a přeji mnoho spokojených zákazníků.
S pozdravem Eva Vídeňská, Kruhy


Jana Polcarová
janysek.1505@seznam.cz

Dobrý den, velmi si cením Vaší důvěry, poličky jsou v naprostém pořádku a prosím tedy bez úpravy laku. Musím uznat, že je veliká škoda, že nejste někde poblíž, protože bych si hned nechala u Vás udělat dveře a zárubně.Už dlouho jsem se nesetkala s takovou pružností a ochotou jako u Vás. Jsem nadšená a určitě Vás budu všude doporučovat. Až bude vše hotové, a pokud budete chtít, mohu zaslat fotografie kuchyně a chodby. Přeji krásný zbytek dne. Jana Polcarová
Eva Kopecká Malá Úpa
pension@jerabinka.cz

Dobrý den, pane Šindelář je tomu již rok a půl, co jste nám dělal nábytek do jídelny v penzionu Jeřabinka. S nábytkem jsme nadmíru spokojeni a děláme vám reklamu u našich hostů, kteří jsou taktéž uneseni tímto nábytkem. Truhláři, kteří byli u nás loni na podzim pracovně ubytováni tvrdili, že tak poctivou práci dlouho neviděli!!! Teď bych potřebovala domů komodu na spodní prádlo- moc se mi líbí ta, kterou objednávám, pouze bych se chtěla zeptat, jestli by bylo možné vyrobit jí se 6ti šuplaty. Počítám, že by byla o něco vyšší, ale to by nevadilo- maximálně však do výšky 110cm. Bylo by to možné? A jak by bylo možné ji dodat? Moc děkuji za info a s pozdravem Kopecká
Zdeněk John.
Vážený pane Šindeláři,
ještě jednou Vám děkuji za dobře odvedenou práci a posílám pár fotografií. S pozdravem Zdeněk John.


Helena Divišová
helena.divisova@email.cz

Pane Šindeláři.moc děkuji Vám i Vaší paní za dodávku nábytku.V pátek jsme se minuli jen o několik minut.Nábytek je krásný,a jak voní.... Až to proměřím,tak ještě přiobjednám nějaký stolek a komodičku.
Zatím nashledanou,Divišová
Petra Čiháková
petracihakova@centrum.cz

Dobré ránko pane Šindeláři,

ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat, za krásnou a především kvalitní postel. Postel je opravdu pevná a ... Jen s tou barvou nám to moc nevyšlo, ale to nevadí...Těžko se odstín odhaduje podle počítače.

Přeji Vám krásný slunečný den a zůstávám s pozdravem
Petra Čiháková


Fišer fiservs@seznam.cz
Milí Šindelářovi.
Srdečně Vás všechny zdravíme z naší víkendové chalupy na venkově.Nedá nám,abychom Vám ještě jednou nepoděkovali za krásný nábytek,který jste pro nás zhotovili.Je to opravdu nádherná řemeslná práce.Moje žena je nábytkem od Vás tak nadšena,že se chce časem na vesnici natrvalo přestěhovat.Do budoucna počítáme s tím,že po rekonstrukci chodby, si u Vás ještě objednáme
další kousky nábytku.Rovněž zdravíme vaše montážníky Vaška a Bohouška,kteří odvedli přesnou a precizní práci.
S pozdravem Fišerů.Eva Brabcová
ebra@seznam.cz

Vážený pane Šindeláři,

kdysi jsem na vás dostala kontakt od paní Danuty Beranové, která si úžasně vybavila byt nábytkem od vás a já to posléze udělala stejně. Jsem s ním velmi spokojená. Kromě psaní knížek se věnuji redakční činnosti a pro portál www.zijemenaplno.cz píši text o podnikání u nás.
Pomyslela jsem na vás, zda byste byl ochoten zodpovědět pár otázek na toto téma, pokud vám to vaše časové vytížení dovolí
Zítra v průběhu dne bych vám zavolala ohledně vašeho stanoviska, neboť tak jako téměř vždy v redakční práci, termín "hoří" a já musím text odevzdat ve čtvrtek večer. Nedá se říci, že by to byla pro vaši firmu reklama jako taková, ale protože jsem si sama ověřila kvalitu vašich výrobků, nabízím vám toto téma,neboť s čistým svědomím mohu říci, že to, co děláte, děláte dobře.
Děkuji vám a srdečně vás zdravím.
Eva Brabcová
Šárka Müllerová a Milan Hole
dd.mullerova@volny.cz

Dobrý den,
musíme Vám i Vašim zaměstnancům moc poděkovat, a to i se zpožděním, za krásné provedení kuchyně i vestavěné skříně. Dosud není v kuchyni ještě vše propojeno, ale jakmile bude hotovo pošleme fotografie.
Kuchyň je nádherná a nemám více slov než že se pokaždé když vejdu do kuchyně kochám. Všude je nádherná vůně. Ještě jednou moc děkujeme a určitě se na Vás obrátíme s dalšími nápady.

Přeji krásný den a pozdravujte paní
Šárka Müllerová a Milan Holec
Jindřich Drahoňovský


Badalovi
DitaHaltmarova@seznam.cz  

Vážený pane Šindeláři,chtěli bychom Vám poděkovat za krásný a kvalitní nábytek.Přejeme Vám hodně dalších spokojených zákazníků.
S přáním hezkého dne,Badalovi

Marie a Václav Kotlíkovi
marie-kotlikova@seznam.cz

Krásný večer vážení Šindelářovi,

chtěli jsme Vám ještě jednou poděkovat za krásný nábytek, ze kterého mámestále větší a větší radost. Vůně dřeva se nám line po celém domě a je toněco tak báječného, že se to ani nedá popsat. Už se k nám sjíždějí příbuzníi známí, aby se podívali, pokochali a inspirovali. Dřevěný nábytek od Vás jeskutečně perfektní. O víkendu se chystáme vybílit a vše nastěhovat a kdyžbude hezké počasí, snad to i zvládneme. Prosíme o strpení, určitě Vám napíšeme něco delšího a přiložíme také foto, aby se další zájemci o Vaše
výrobky ještě snáze rozhodovali Zatím za vše moc děkujeme.
S přátelským pozdravem a přáním všeho dobrého.

Vážený pane Šindeláři,
krásný nábytek od Vás nám dělá radost už několik měsíců (viz. přiložené foto). Jsme opravdu velice spokojeni a nemůžeme přestat chválit precizní řemeslné zpracování a kvalitu provedení. S manželem jsme se dlouho rozhodovali a jsme rádi, že jsme nakonec oslovili právě Vaši firmu.
Vůbec nelitujeme vynaložené investice a velmi si vážíme příkladné spolupráce s Vámi.
Jak už jsme při převzetí nábytku předesílali, rádi bychom u Vás poptali další.


Statek pana Gelbiče na Šumavě.

Neškrabalovi Hradec Králové
milan.neskrabal@seznam.cz  

Vážený pane Šideláři, před čtrnácti dny jsme / po malém zpoždění / postavili na naší chaloupce na Vysočině kuchyň od Vaší firmy. S potěšením musím konstatovat, že s výsledkem jsme velmi spokojeni. Práce se dřevem je mým koníčkem a mám tak trochu "oko" i pro detaily. Rád a s potěšením konstatuji, že poctivé řemeslo ještě kvete. Tak Vám přeji ještě hodně stejně spokojených zákazníků. Ujišťuji Vás, že já si svůj názor pro sebe nenechám. Sám také podnikám a jsem hrdý na dobré jméno naší společnosti NESSY, spol. s r.o.. Věřím proto, že i Vás tato informace alespoň trochu potěší. S přáním úspěšného podnikání a hlavně zdraví M@M Neškrabalovi, Hradec Králové
P.S : Až ještě trochu dotáhneme detaily, mohu Vám poslat případně i foto.
Jana a Mirek Kohoutovi z Třebotova
jana.kikiriki@email.cz

Dobrý večer milí Šindelářovi, nejprve Vám chceme ještě jednou poděkovat za krásný nábytek!!! Opravdu skvělá práce!!! Máme velkou radost, kochali jsme se včera celý večer :-) Domluvili jsme se s manželem, že nejprve u Vás objednáme velkou skříň do obýváku a až zase něco našetříme, tak další dvě rohové a pohovku :-) Také jsme řešili výšku skříní a nakonec výška 200 bude v pohodě. (Potřebujeme zatím nějaký prostor na knihy do prosklené části a dole ve skříňkách a šuplíčkách bude všehochuť bordýlku:-) a tento příborník je jako pro tento účel stvořený:-) Doufáme, že jste včera v pořádku dorazili domů v tom sněhu. Zdravíme Vás z Třebotova
Mužíková Kateřina Chocenický Újezd
muzikova@matexpm.com  

Dobrý den,v létě jsme si u Vás koupili čtyři skříně a jednu knihovnu.Ráda bych touto cestou poděkovala, Váš nábytek je skutečně nádherný a krásně a poctivě zpracovaný. Vybírali jsme dlouho, než jsme se rozhodli a tak pěkný a pevný nábytek jsme nikde jinde neviděli. Děkuji a přeji mnoho úspěchů
Badalovi
DitaHaltmarova@seznam.cz  

Vážený pane Šindeláři,chtěli bychom Vám poděkovat za krásný a kvalitní nábytek.Přejeme Vám hodně dalších spokojených zákazníků.
S přáním hezkého dne,Badalovi
p.Pavlíková.
pavlikova@snopa.cz  

Srdečně zdravím, chci Vám jenom sdělit mou radost a poděkovat za kvalitní práci. Objednala jsem si u Vaší firmy noční stolky a byla jsem velmi mile překvapená precizní prací a ochotou. Všude Vás jako firmu ráda doporučím!!!!
Přeji hodně úspěchu v dalším podnikání Pavlíková
Milan Buršík
Bursik35@seznam.cz  

Dobrý den. Děkujeme Vám touto cestou za příjemné jednání při objednávání a vyřizování naší zakázky na kuchyň od firmy Šindelář. Je velmi pěkná a jsme s ní spokojeni. Přejeme jen hezké a slunečné dny. Milan Buršík a Hanka Jirovcová.
Rychlý David Mirošov

Vážený pane Šindeláři, úvodem mého dopisu Vás srdečně zdravím. Kuchyňská linka, kterou jste nám vyrobil, sklízí veliký úspěch a obdiv ze stran přátel a rodiny.
Šárka Hlavová Lomnice nad Popelkou
shlavova@triga.cz   

Dobrý den,Chtěla bych Vám poděkovat za zaslané válendy službou TOPTRANS. Byly perfektně zabalené a došly v pořádku. Jsou úžasné. Děkuji a přeji hezký zbytek dne Šárka Hlavová
Dopis od ing.Marty Kučerové
mvz.kucerova@tiscali.cz


Ludmila Boháčová
[lidka.bohacova@seznam.cz]

Milí Šindelářovi,moc děkujeme za včasné dodání Vašeho nábytku. Protože se nemusí smontovávat a lepit, měli jsme ihned po vybalení krásně zařízenou pracovnu pro naše dcery. Váš nábytek je skutečně poctivá řemeslná práce, která se dnes hned tak nevidí. Připomíná nám výrobky starých mistrů stolařů, které byly kdysi běžné v každé vesnici, ale dnes je vytlačily velké obchodní domy. Na Vašem nábytku je znát česká ruka, komody mají "babiččina" ducha a krásně voní. Děkujeme i za velmi příjemné a vstřícné jednání, dodržení dodací lhůty a za ochotu při zabezpečení dopravy. Nezbývá než Vaši firmu doporučit každému, kdo hledá solidní masivní nábytek a příjemné lidi v obchodním oddělení. Přejeme Vám krásný adventní čas a další spokojené zákazníky. Pokud se nám podaří udělat pár fotografií našeho nově zařízeného pokoje, určitě Vám je ještě pošleme.

Vážení manželé Šindelářovi! Doufáme, že jste prožili krásné Vánoce a správně vykročili do nového roku. Váš nábytek obdivovali všichni, kdo nás o svátcích navštívili a my jsme s ním velice spokojeni. Přejeme vám i všem vašim zaměstnancům radost z toho, že se vaše práce daří a samozřejmě hodně zdraví, štěstí a rodinné pohody.V příloze posíláme slíbené fotografie naší nové pracovny.
S pozdravem Lidka a Michal Boháčovi


Selský statek na Šumavě u Nýrska.
Blažkův statek.
ok@allczech.cz  

Blažkův statek se nachází v malebné jihočeské vesnici jménem Dudov mezi městy Tábor a Bechyně.Klidná poloha a vybavení statku by mohlo vyhovovat malým skupinám,nebo rodinám s dětmi.Hotel "U Bílého koníčka" Velké Meziříčí
info@ubilehokonicka.czINGTOURS.

Arabela - penzion u čarodějnic
www.arabela-penzion.cz  

Ubytování v České Kanadě Vám poskytuje Penzion u čarodějnic "Arabela".
Je to typická česká chalupa, umístěna na okraji městečka Kunžak v části zvané Velké podolí. Kunžak leží v samotném srdci České Kanady nedaleko města Jindřichův Hradec.  
Česká Kanada je známá pro romantický ráz své přírody, velkou spoustu rybníků, pěkné jehličnaté i smíšené lesy a v neposlední řadě i pro historické památky, kterých se v této části naší republiky nachází nepřeberné množství.Zařízení stylové chalupy paní Zápotocká
janazap@tiscali.cz  

Posílám pár slíbených fotek z naší chaloupky v Hlubyni.Nábytek je opravdu skvělý,každému se líbí,všude vás budeme doporučovat.
Zdravím,Zápotocká.


Manželé Salátovi.
Osek u Teplic.  

Dobrý den, pane Šindeláři, chtěla bych Vám poslat malou ukázku Vašeho krásného stylového nábytku u nás doma. Všem, kteří nábytek viděli, se moc líbil. Chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat a určitě si v budoucnu ještě něco objednáme.
S pozdravem manželé Salátovi.Jiří Kroupa.
jikr@iol.cz

Dobrý den, Včera jsem vybalil objednanou kuchyň a musím říci , že předčila moje očekávání. Vše je precizně vyrobeno a moc se nám líbí. Ještě jednou děkuji a přeji Vám příjemné prožití svátků. Váš zákazník Jiří Kroupa Křivoklát


Eva Brabcová.
eva.brabcova@b-d.cz

Milá paní Šindelářová, dala jsem na radu paní Danutky Beranové a zakoupila u vás před časem nábytek a jsem s ním moc spokojená. Uvažuji ještě o koupi nějakého dalšího kousku - jaké máte nyní asi tak dlouhé dodací termíny? Děkuji vám za všechno, nenašla jsem lepšího výrobce dřevěného stylového nábytku u nás a ani jsem se nikde nesetkala s tak milý a osobitým přístupem k zákazníkovi.
Mějte se moc pěkně, ať se vám i nadále daří. Eva BrabcováManželé Klímovi.
Klímová Marcela mklimova@barrandov.cz  

Dobrý den,před pár týdny jsme se dočkali a zařídili si tak byt nábytkem Vaší výroby.S kvalitou všech skříní,nástavců,komod,postele,knihovny a dalších výrobků od Vás jsme přímo nadšeni a přejeme Vám mnoho dalších spokojených zákazníků,tak jako jsme my. S pozdravem manželé Klímovi. 
© 2009-2019 Pavel Šindelář. Všechna práva vyhrazena. Používání, kopírování a rozmnožování fotografií je povoleno POUZE s písemným souhlasem jejich autora.

Zpětné odkazy:     Dům nábytku Rokycany.     Penzion Arabela.      Autochip-chiptuning      Nábytkové kování.      .

Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky