Dřevěné masivní příborníky a špajzky: Český smrkový nábytek. - Stylový dřevěný nábytek z masivu- Pavel Šindelář

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dřevěné masivní příborníky a špajzky: Český smrkový nábytek.

Uvedené ceny jsou v povrchové úpravě vosk.
Pokud zvolíte povrchovou úpravu provence cena se automaticky přepočítá a navýší se o 30%.
Pokud zvolíte bez povrchové úpravy cena se automaticky přepočítá a sníží se o 5%.
20 990 Kč Přidat
24 990 Kč Přidat
30 990 Kč Přidat
20 890 Kč Přidat
18 180 Kč Přidat
12 990 Kč Přidat
6 390 Kč Přidat
18 790 Kč Přidat
21 390 Kč Přidat
18 890 Kč Přidat
Příborníky již po staletí slouží k ukládání jídelního nádobí.Horní část tohoto nábytku byla jakousi výkladní skříní hostitele ,kde se prezentoval většinou svým porcelánem.Spodní části příborníku byly využívány na příbory a nádobí spíše užitkové než okrasné.
V dnešní době jsou v různých formách příborníky nezbytnou součástí hospod ,restaurací a hotelů.Pokud máte doma nějaké pěkné porcelánové nádobí,čajový servis,mísy nebo poháry se kterými se chcete pochlubit,pak by Vám příborník v domácnosti určitě neměl chybět.
Naše firma vyrábí klasickou metodou příborníky z kvalitního smrkového dřeva s voskovanou povrchovou úpravou, která dá nábytku saténový lesk,dřevo je příjemné na omak a zvýrazní se jedinečná kresba dřeva.Velké množství zásuvek a poliček umožňuje mít všechny potřebné věci ke stolování nebo vaření pohromadě.
Příborník je rozdělen na dvě pevné části a to spodní komodu a horní díl,který se na komodu pouze postaví.Horní i spodní části různých typů můžete mezi sebou vzájemně kombinovat a tím získáte přesně takový nábytek,který vyhovuje Vašim požadavkům.  
Špajzka neboli moučnice,jak se nazývala dříve skříňka na suroviny v kuchyni, se v dnešní době masivního rozvoje chalupářství stala stejně jako v minulém století nezbytným kusem nábytku klasické stylové kuchyně.Hluboké zásuvky a skříňka s odvětranými dvířky umožňují uskladnit potraviny všeho druhu tak,abyste je měli vždy po ruce.  

 
© 2009-2019 Pavel Šindelář. Všechna práva vyhrazena. Používání, kopírování a rozmnožování fotografií je povoleno POUZE s písemným souhlasem jejich autora.

Zpětné odkazy:     Dům nábytku Rokycany.     Penzion Arabela.      Autochip-chiptuning      Nábytkové kování.      .

Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky