Dřevěné masivní postele, válendy a pohovky: Český masivní nábytek. - Stylový dřevěný nábytek z masivu- Pavel Šindelář

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dřevěné masivní postele, válendy a pohovky: Český masivní nábytek.

Uvedené ceny jsou v povrchové úpravě vosk.
Pokud zvolíte povrchovou úpravu provence cena se automaticky přepočítá a navýší se o 30%.
Pokud zvolíte bez povrchové úpravy cena se automaticky přepočítá a sníží se o 5%.
9 990 Kč Přidat
14 990 Kč Přidat
10 790 Kč Přidat
17 990 Kč Přidat
8 990 Kč Přidat
14 490 Kč Přidat
4 990 Kč Přidat
8 190 Kč Přidat
9 890 Kč Přidat
13 990 Kč Přidat
Masivní dřevěná pohovka je mohutné konstrukce s prostorným sedákem a podpěrkami na ruce.Dodává se bez matrace,aby si zákazník mohl sám zvolit požadovanou kvalitu a cenu. Na sedák lze použít i molitan tloušťky deset cm. Pro uchování tuhosti pohovky,jsou všechny její části sklíženy k sobě,tak že je nerozebíratelná a dodává se ve smontovaném stavu.
Tato pohovka se může použít jako lavice ke stolu,provizorní lůžko nebo do různých hal,chodeb a čekáren. Pohovku lze vyrobit se širším sedákem a lze jí používat jako gauč nebo plnohodnotné lůžko.
Dřevěné postele vyrábíme s jedním nebo dvěma vysokými čely,které jsou spojeny s postranicemi postele tuhým kováním.Nasazením postranice do zámku kování čela a utažením šroubu se jednoduchým způsobem dosáhne dostatečně tuhého spojení těchto dvou částí nábytku.Masivní rošt z coulových prken ,který se přišroubuje předvrtanými otvory do bočnice, celou konstrukci lůžka ještě zpevní.U dvoulůžek se pod střed roštu vloží podpěrná lať a připevní pátá noha,aby se odstranilo pružení roštu .Stejný postup montáže se provádí i u válend.Standardní rozměr matrací do postelí a válend je 90 x 200 cm,do dvoulůžka se dají tyto matrace dvě.
Pro svou lehkou konstrukci,pevnost spojení a tuhost masivního dřeva se tento nábytek hodí i do ubytovacích zařízení s velkým provozem.Na přání zákazníka lze postele rozměrově upravovat.
Masivní válenda s velkým úložným prostorem se prodává smontovaná , přesně tak,jak je nafocena v katalogu.Klasické cinkované spoje konstrukce zaručují maximální pevnost postranic a dávají nábytku nefalšovaný stylový ráz.Postavením matrace na bok se dostanete k odklápěcímu roštu úložného prostoru. Rozměr matrace je 90 x 200 cm.

 
© 2009-2019 Pavel Šindelář. Všechna práva vyhrazena. Používání, kopírování a rozmnožování fotografií je povoleno POUZE s písemným souhlasem jejich autora.

Zpětné odkazy:     Dům nábytku Rokycany.     Penzion Arabela.      Autochip-chiptuning      Nábytkové kování.      .

Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky